Skip to main content

Contact

Contactați-ne: persoanele noastre de contact vă asistă cu plăcere.

Vânzare

Persoana dumneavoastră de contact pentru întrebări legate de prețuri, termene de livrare și comenzi:
 

Manager dezvoltare constructori zona S-E
Alexandru Rusev
+40 751 198 499
alexandru.rusev@kessel.de

Manager dezvoltare revanzatori si clienti finali zona S-E
Georgian Stefanescu
+40 724 358 003
georgian.stefanescu@kessel.de

Manager dezvoltare zona Sud & Vest
Dorin Maxim
+40 724 200 866
dorin.maxim@kessel.de

Manager dezvoltare zona Nord & Vest
Endre Kiss
+40 724 365 948
endre.kiss@kessel.de

Manager dezvoltare zona N-E
Andrei Barna
+40 751 110 713
andrei.barna@kessel.de

Consultanță

 

Dacă doriți consultanță tehnică sau aveți întrebări despre licitații, experții noștri vă ajută cu plăcere mai departe:

+40 371 499 603
ofertare@kessel.de

Service si mentenanta

 

Adrian Badea
+40 722 163 572
service@kessel.de

 

Contabilitate

 

Melania Tarnauceanu
+40 730 800 979
melania.tarnauceanu@kessel.de

 

PROGRAM DE LUCRU BIROURI

  • Luni – Joi   in intervalul 08:00 – 17:00
  • Vineri         in intervalul 08:00 – 14:00

Logistică

 

Mihai Tarnauceanu
+40 752 236 077
depozit@kessel.de

 

PROGRAM DE LUCRU DEPOZIT

  • Luni – Joi   in intervalul 08:30 – 16:30
  • Vineri         in intervalul 08:30 – 14:00